تاسیسات ساختمان مرادآباد,لوله کشی گاز و لوله کشی آب مرادآباد

تاسیسات ساختمان مرادآباد،لوله کشی مرادآباد،تاسیسات ساختمان مرادآباد،لوله کشی مرادآباد30 در صد تخفیف.بیمه رایگان،09121148035-آقای حسین درویش،شبانه روزی کارگران مجرب،تاسیسات ساختمان محدوده مرادآباد،لوله کشی محدوده مرادآباد، تاسیسات ساختمان منطقه مرادآباد،لوله کشی منطقه مرادآباد،تاسیسات ساختمان،لوله کشی،تاسیسات ساختمان شرکت،تاسیسات ساختمان ادارات،تاسیسات ساختمان شرکت در مرادآباد،تاسیسات ساختمان ادارات در مرادآباد،تاسیسات ساختمان با نرخ اتحادیه،لوله کشی گاز در مرادآباد،لوله کشی آب در مرادآباد،لوله کشی آب منزل،لوله کشی گاز منزل،اجرای لوله کشی سرد و گرم آب و فاضلاب ساختمان،لوله کشی گاز،لوله کشی فاضلاب،اجرای لوله کشی فاضلاب،پیمانکاری تاسیسات ساختمان،لوله کشی آب منزل در مرادآباد،

تاسیسات ساختمان

تاسیسات در ساختمان عبارت از استفاده مطلوب از کلیه امکانات شرکت های تاسیساتی و مهندسین مکانیک،برق،عمران ومعماری جهت احداث سیستم های گرمایشی و سرمایشی،تهویه مطبوع،گاز،آب،برق،تخلیه فاضلاب،علائم هشدار دهنده،تماس تلفنی،ارتباط بین داخل و خارج ساختمان و حمل و نقل بین طبقات با استاندارد و کیفیت مطلوب می باشد.شرکت های تاسیساتی توسط مهندسین و کارشناسان مجرب به محاسبه و اجرای دقیق تاسیسات ساختمان می پردازند بنابراین باعث ایجاد ایمنی،زیبایی،استحکام و افزایش عمرمفید ساختمان می شوند.در ضمن،استفاده از لوله های آلومینیومی با لوله های پی وی سی که رسوب نمی گیرند،بکارگیری لوله های پلیمری جهت فاضلاب،لایه های پی وی سی جهت عبور سیم های برق با روکش استاندارد،دسترسی به داکت ها،پست ها،دریچه های بازدید،عایق بندی،جلوگیری از ترکیب فلزات با اکسیژن هوا،موانع جلوگیری از رخنه حشرات و کلیه تبادلات (حرارتی،نور،بو،صدا،گرد و غبار و رطوبت)بعنوان مقوله هایی پر اهمیت،اساسی و گسترده در ساختمان می باشند و نقش کلیدی در آن ایفا می کنند.بنابراین،دقت در اجرای صحیح تاسیسات و دانستن اهمیت آن و رعایت نکات دقیق باعث افزایش دوام ساختمان می گردد.تاسیسات به عنوان قلب تپنده و شریان حیاتی ساختمان می باشد که حرکت انرژی به اشکال مختلف را برعهده دارد که با برنامه ریزی صحیح و از روی نقشه های مهندسی و با پیش بینی و آینده نگری عمر مفید ساختمان را به صورت قابل توجهی افزایش می دهد.

اهمیت احداث دقیق تاسیسات:

اهمیت اجرای دقیق تاسیسات در ساختمان و بهینه کردن آن زمانی آشکار می گردد که به کار گرفتن کلیه تجارب جهانی در صنعت تاسیسات و کوشش برای بومی کردن آن ها در جهت کاهش مصرف انرژی و افزایش عمر مفید ساختمان بیان شود.تاسیسات با کیفیت مناسب در ساختمان باعث جلوگیری از تخریب و بازسازی زود هنگام و صرفه جویی در سرمایه ای که در بخش تولید بکار گرفته شده است می گردد.لوله کشی آب

تاسیسات مکانیکی ساختمان:

عوامل زیادی باید در طراحی تاسیسات مکانیکی یک ساختمان مد نظر طراح سیستم تهویه مطبوع قرار گیرند که مهمترین آن ها عبارتند از:

الف)امکانات مالی کارفرما جهت احداث ساختمان

ب)شرایط معماری ساختمان

پ)شرایط اقلیمی محل احداث ساختمان

ت)میزان بار حرارتی داخل ساختمان

ث)جنبه های فیزیکی ساختمان وفضای اطراف آن از نظر تطبیق با سیستم تهویه مطبوع و تجهیزات آن

لوله کشی گازوسایل و تجهیزات یک سیستم تهویه مطبوع احتیاج به فضای کافی برای نصب دارند که این مساله باید مورد توجه مهندس طراح سیستم قرار گیرد.قبل از طراحی سیستم تهویه مطبوع باید امکانات ساختمان جهت اختصاص فضای مناسب مورد بررسی قرار گیرد.برخی از تجهیزات تهویه مطبوع مثل فن کوئل ها به فضای کمی برای نصب نیاز دارند ولی تجهیزات یک سیستم تهویه مطبوع مرکزی که هوای مطبوع مورد نیاز چندین اتاق یا فضای ساختمان را تامین می کنند احتیاج به فضای بیشتری برای نصب کردن می باشند.همچنین،بخش هایی که در تاسیسات مکانیکی یک ساختمان طراحی و محاسبه می گردند نیز شامل:

 1. محاسبه بار سرمایش و گرمایش مورد نیاز ساختمان
 2. انتخاب سیستم سرمایش و گرمایش
 3. محاسبه آب گرم مصرفی مورد نیاز
 4. محاسبه منبع ذخیره آب
 5. محاسبه سیستم اطفاء حریق
 6. محاسبه سیستم کانال کشی و لوله کشی دستگاهها
 7. محاسبه و انتخاب تجهیزات موتورخانه

الف)محاسبه بار سرمایش و گرمایش مورد نیاز ساختمان:محاسبه بارهای برودتی و حرارتی یا بارهای سرمایش و گرمایش به عنوان اولین مرحله در انتخاب سیستم مناسب می باشد که با استفاده از نرم افزار CARRIER محاسبه می شود.البته اطلاعات ورودی که شامل:طول و عرض جغرافیایی و ارتفاع از سطح دریا،درجه حرارت طراحی هوای خارج در فصل تابستان و زمستان،اختلاف درجه حرارت شب و روز در فصل تابستان،رطوبت نسبی هوای خارج،شرایط معماری ساختمان نظیر سطح دیوارها و پنجره ها،درب های داخلی،سقف و کف به نرم افزار داده می شوند و از خروجی این نرم افزار مقادیر بارهای برودتی و حرارتی مورد نیاز ساختمان بدست خواهند آمد.

تاسیسات ساختمان در مرادآباد،لوله کشی در مرادآباد چه خدمات تعمیرات لوله کشی را انجام می دهد؟

تعمیرات لوله کشی،نصب و تعویض و تعمیر شیرآلات و تاسیسات ساختمان یکی از مشکلات مهم و تخصصی منزل ها و شرکت ها است و حتماً بایستی توسط متخصصان ماهر و زبردست انجام شود.تقریباً همه ساکنین منازل مسکونی به ویژه آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی و منازل قدیمی با آن درگیر هستند.پوسیدگی،نشتی و ترکیدگی لوله ها از متداول ترین نقص های ایجاد شده در تاسیسات لوله کشی ساختمان می باشد که در نتیجه استفاده طولانی مدت،لوله کشی غیر اصولی،یخ زدگی لوله ها،عدم عایق بندی مناسب و غیره به وجود می آید.لوله کشی ساختمان انواع مختلفی دارد 1-لوله کشی آب 2-لوله کشی فاضلاب3-لوله کشی شوفاژ 4-لوله کشی موتورخانه5-لوله کشی گاز

 1. نصب و کارگذاری انواع لوله های آهنی،فولادی،پلاستیکی،پی وی سی،آلومنیومی و غیره
 2. تعویض انواع لوله های ساختمان و تاسیسات نظیر موتورخانه
 3. تشخیص ترکیدگی و نشتی لوله با دستگاه بدون تخریب
 4. رفع نم و رطوبت با دستگاه بدون تخریب
 5. نصب انواع شیرآلات ساختمانی
 6. نصب و سرویس وان های حمام و لوله کشی های آن
 7. تعمیر لوله کشی آب
 8. تعمیر لوله شوفاژ
 9. تعمیر لوله کشی فاضلاب
 10. رفع گرفتگی لوله ها
 11. تعمیر موتورخانه

تاسیسات ساختمان در مرادآباد،لوله کشی در مرادآباد چه تعمیرات لوله کشی گاز را انجام می دهند؟

 1. تعمیر انواع لوله کشی گاز صنعتی
 2. تعمیر انواع لوله کشی گاز خانگی
 3. تعمیر انواع لوله کشی گاز مجتمع ها و رستوران ها
 4. انجام تمام خدمات لوله کشی گاز بر اساس مقررات ملی ساختمان
 5. تعمیر انواع آبگرمکن های گازی
 6. تعمیر و بررسی و نصب انواع شیرآلات گازی
 7. بررسی و تفکیک کنتورهای گاز
 8. بررسی علت نشت یابی لوله گاز

بهترین روش نصب شیرآلات تماس با نصابی مرادآباد،در منطقه مرادآباد با تجربه و قابل اطمینان است،اما اگر لوازم مورد نیاز برای نصب شیر در دسترس شما باشد و همه چیز خوب پیش برود،نصب شیرآلات کار سختی نیست.در این مقاله،آموزش نصب شیرآلات (نصب شیر روشویی و نصب شیر ظرفشویی معمولی و شیر ظرفشویی شاوری یا شلنگدار)آورده شده است.

اولین مرحله در نصب هر نوع شیر روشویی و ظرفشویی تخلیه رسوبات احتمالی موجود در لوله کشی است تا بعداً باعث کم فشار شدن جریان آب نشوند.برای انجام این کار شیر اصلی آب را قطع نمایید.سپس درپوش های لوله کشی آب سرد و گرم را باز کنید و جریان آب را به صورت لحظه ای برقرار نمایید.در این حالت آب با فشار از لوله ها خارج شده و به همراه آن رسوبات و یا سنگریزه هایی که به داخل لوله ها راه یافته اند،از مسیر آب خارج می شوند.

سپس شیرهای پیسوار را پس از پیچیدن نوار تفلون در محل اتصال مربوط ببندید و شیر اصلی آب را باز کنید.

نصب شیرآلات روشویی و شیرآلات ظرفشویی مرادآباد،در منطقه مرادآباد

 1. شیلنگ های آب سرد و گرم (شیلنگ های پیسوار)موجود در جعبه را در زیر شیر،ابتدا با کمک دست و سپس با آچار کمی محکم نمایید.
 2. تذکر:برای بستن شیلنگ ها در زیر شیر نیازی به استفاده از نوار تفلون نیست.
 3. پیچ زیر بند موجود در جعبه را در محل مربوط در زیر شیر ببندید.
 4. اورینگ مربوط به کف شیر (شیر روشویی و یا شیر ظرفشویی)را در جای خود قرار دهید.
 5. سپس شیلنگ ها را از سوراخ نصب روشویی یا سینک عبور داده و مهره زیر بند را بعد از قرار دادن واشر و متعلقات مربوطه با دست یا آچار مخصوص مهره زیربند تا حدی محکم کنید که شیر در جای خود ثابت شود.
 6. تذکر:بستن قطعه پلاستیکی مثلثی برای تثبیت بهتر شیر ظرفشویی بر روی سینک لازم است.

نصب شیرآلات-نصب شیر روشویی-نصب شیر ظرفشویی

شیلنگ های آب سرد و گرم متصل به شیر را ابتدا با دست و سپس با آچار فرانسه بر روی شیر پیسوار محکم نمایید.

تذکر:برای بستن شیلنگ ها به شیر پیسوار نیازی به استفاده از نوار تفلون نیست.با نگه داشتن شیلنگ ها در هنگام بستن،از پیچش و تاخوردگی شدید جلوگیری نمایید.رعایت نکردن این مورد باعث باز شدن شلنگ از زیر شیر و خرابی می شود.

جریان آب را از طریق شیرهای پیسوار برای آزمون نشتی اتصالات و اطمینان از صحیح بودن عملیات نصب برقرار کنید.شیر شما آماده استفاده است.

در حالت معمول شیرهای روشویی و ظرفشویی با استفاده از یک اورینگ،2 عدد پیچ زیربند،دو عدد واشر و 2 مهره زیربند با کمک آچار و پیچ گوشتی بر روی سینک بسته می شوند.با استفاده از نصب آسان می توان با لوازم کمتر و با دست شیر را در جا خود محکم نمود.

برای کسانی که شیرآلات اهرمی با قابلیت نصب آسان خریداری نموده اند،مرحله 3 نصب به صورت زیر می باشد.
اورینگ مربوط به کف شیر را در جای خود قرار دهید.سپس شیلنگ ها را از سوراخ نصب روشویی یا سینک عبور داده و مهره زیر بند (آسان بند)را با دست تا حدی محکم کنید که شیر در جای خود ثابت شود.

نصب آسان شیرآلات چیست؟

یکی از مواردی که در نظر گرفتن آن هنگام خرید شیرآلات اهمیت دارد،قابلیت نصب آسان است.نصب آسان به ویژه برای تاسیسات کاران،نصاب ها و کسانی اهمیت دارد که خودشان تمایل به نصب سریع شیرآلات در منزل دارند.

نصب شیرآلات روشویی-نصب شیرآلات ظرفشویی

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام نصب شیر روشویی و شیر ظرفشویی با تعداد زیادی پیچ و مهره روبرو شده باشید.در نصب آسان تعداد این پیچ و مهره ها کاهش داده شده و به جای آنها از قطعه ای به نام مُشتی که شبیه به واشری بزرگ است استفاده می شود.در این صورت افرادی با حداقل دانش فنی و با استفاده از دست به جای آچار نیز می توانند شیرآلات بهداشتی خود را شخصاً نصب نمایند.

راهنمای مراحل نصب شیر ظرفشویی

 1. شیلنگ های پیسوار (شیلنگ های آب گرم و سرد)را بدون بستن نوار تفلون در زیر شیر محکم کنید.در صورت نیاز می توانید از آچار استفاده نمایید.
 2. اورینگ آب بندی را در شیار کف شیر قرار دهید و شیلنگ ها را از سوراخ نصب سینک عبور دهید تا شیر در محل نصب مناسب خود قرار گیرد.
 3. سپس در زیر سینک،شیلنگ های آویزان را از قطعه پلاستیکی عبور داده و قطعه پلاستیکی را به زیر سینک بچسبانید و به وسیله مهره زیر بند در جای خود محکم کنید تا شیر ظرفشویی شاوری در جای خود نصب و ثابت شود.
 4. قسمت انتهای شیلنگ شاوری را بدون استفاده از نوار تفلون،به لوله بلند زیر شیر متصل و با آچار سفت کنید.
 5. وزنه سربی را مطابق با شکل بالاتر از قوس U شکل پایین شیلنگ شاوری نصب کنید به نحوی وزن آن را در پایین کشیدن شیلنگ حس کنید.
 6. شیلنگ های آب سرد و گرم (که قبلاَ در زیر شیر ظرفشویی شاوری نصب کرده اید)را ابتدا با دست و سپس با آچار بر روی شیر پیسوار محکم کنید.دقت کنید تا از پیچ و تاب خوردگی شیلنگ ها جلوگیری کنید تا بعدا در اثر فشار از جای خود در نیایند.
 7. جهت اطمینان از نصب صحیح شیر ظرفشویی شاوری خود،جریان آب را از شیر پیسوار برقرار و عدم نشتی را چک کنید.

خدمات شیرآلات سراسر مرادآباد،در منطقه مرادآباد شبانه روزی اعزام فوری بدون تعطیلی/تعمیر شیرالات بهداشتی

 1. خدمات تاسیسات و لوله کشی آچاری ها انجام خدمات:
 2. خدمات نصب شیرآلات،تعمیر شیرآلات،شیرآلات توکار،
 3. نصب و تامین قطعات شیرآلات kwc و شیرآلات فانتزی نصب شیرآلات بهداشتی
 4. نصب شیر روشویی،نصب شیر ظرفشویی،نصب شیرآفتابه ای
 5. نصب و تعمیر شیرآلات حمام و دوش،نصب باکس و آیینه
 6. نصب و تعمیر توالت فرنگی،روشویی و لوازم بهداشتی
 7. اجرا و تعمیر لوله کشی آب،شوفاژ،فاضلاب و شیرالات
 8. راه اندازی وسرویس موتورخانه شوفاژ،رادیاتور،پکیج و کولر

فاصله مابین لوله های آب سردوگرم و همچنین شیر لوله شوفاژ رفت و برگشت بسیار مهم است،و اگر پس از کاشیکاری این فواصل کم و زیاد شده باشد برای نصب شیرالات با مشکل مواجه خواهیم شد،و شیرالات و همچنین رادیاتور ها ممکن است از حالت تراز خارج شوند که این مساله هم از لحاظ زیبایی و هم از لحاظ استحکام یک امتیاز منفی محسوب میشود.نصب شیرآلات بهداشتی

نصب شیرالات بهداشتی
نصب شیرآلات،تعمیرات شیرآلات،خدمات لوله کشی شبانه روزی نصب شیرالات بهداشتی ساختمان،نصب شیر اهرمی کلاسیک و تجهیزات جانبی نصب و تعمیر شیرالات آشپزخانه،نصب شیر روشویی ماشین لباسشویی به صورت شبانه روزی سراسر مرادآباد،در منطقه مرادآباد
شیر ها وسایلی هستند برای قطع و وصل و کنترل آب که علاوه بر آسایش ما موجب صرفه جویی در مصرف آب خواهند شد.نصب شیرالات در سالهای ابتدایی فقط به منظور هدف اصلی آنها صورت میگرفت اما در سالهای اخیر علاوه بر قطع ووصل و کنترل،زیبایی
و شکل ظاهری آنها نیز از اولویتهای مهم محسوب میشود.
این ویژگی باید به اندازه ای در ساختار شیر دخیل باشد تا هدف اصلی آن یعنی کارکرد کنترلی شیرالات را زیر سوال نبرد.نکته دیگری که نباید فراموش کرد،استفاده از متریال استاندارد است که علاوه برافزایش طول عمر شیرالات سبب موجب میشودکه شیرالات
بهداشتی باشند.
سرب و زینک که آلیاژی از سرب است از خطرناکترین موادی است که ممکن است در شیرالات بکار برده شوند.خوشبختانه شما با خرید شیرالات استاندارد ایرانی میتوانید از این لحاظ خیالتان را راحت کنید.با پیشرفت تکنولوژی در چند دهه اخیر هرساله
شیرالات متنوع و جدیدترینسبت با سالهایگذشته به بازار عرضه میشود.
در گذشته شیرالات از لحاظ کیفیت و کارکرد محک میخوردند اما امروزه جای خود را به عنوان یک فاکتور برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی منازل به کار به خوبی نشان داده است.از این رو بهتر است که شیرالات و لوازم بهداشتی را به صورت استاندارد نصب کنیم.مهمترین فاکتور در حین نصب شیر ها و لوازم بهداشتی پس از محکم بودن و آب بندی بودن قطعات،نصب در جای مناسب،زاویه مناسب،ارتفاع و فاصله دقیق میباشد.

شیر های مخلوط به علت مخلوط کردن آب سرد و گرم و تنظیم آن توسط مصرف کننده به این نام موسوم شده اند.نصب شیرآلات مرادآباد،در منطقه مرادآباد

آکس و استانداردهای نصب:

نصب شیرالات و اندازه ها:فاصله آکس تو آکس بین آب سردوگرم دیواری 153 میلی متر،فاصله استاندارد شیرهای پبیسوال سردوگرم زیر سینک ظرفشویی و روشویی 280 میلی متر فاصله بین شیر رفت و برگشت رادیاتور 500 میلیمتر است.
البته استانداردهای و فواصل دیگری برای شیررفت و برگشت رادیاتور نیز تعریف شده است.اما آن چیزی که در ایران و مرادآباد،در منطقه مرادآباد مرسوم است این فاصله است.
فاصله توالت فرنگی از دیوار:
فاصله تمام شده توالت فرنگی از دیوار طرفین و پشت نیز حداقل25 تا 45 سانتیمتر است.این فاصله با توجه به سایز توالت فرنگی و ایرانی و ابعاد سرویس بهداشتی و سلیقه اعمال میشود.برای هر یک از تجهیزات سرویس بهداشتی نیز یک ارتفاع استاندارد تعریف شده است.

 1. ارتفاع نصب شیرآلات
 2. ارتفاع نصب روشویی:

ارتفاع تمام شده نصب شیر روشویی و سینک ظرفشویی بین 80 تا 85 سانتیمتر میباشد.ارتفاع نصب شیر دوش حدود 90 سانتیمتر است و سردوشی باید در ارتفاع 2 متری قرار بگیرد.
ارتفاع نصب شیر توالت فرنگی یا شیر آفتابه ای ایرانی نیز بایست بین 45 تا 55 سانتیمتر باشد.ارتفاع نصب فلاش تانک باید حدود 180 سانتیمتر باشد،و سیفون فشاری یا فلاش والو هم باید در ارتفاع 1 متری نصب شود.
شیرالات پیسوال زیر روشویی و زیر سینک نیز باید در ارتفاع 50 سانتیمتری نصب شود.نصب شیر اهرمی سینک و روشویی نیز باید کمی مایل باشد.تا استفاده از آن راحت تر باشد.نصب شیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی نیزدر ارتفاع 30تا 40 سانتیمتری صحیح میباشد.
برای نصب اکسسوری و لوازم سرویس بهداشتی نیزباید ارتفاع و تقارن حفظ شود تا زیباتر به نظر برسد.تعویض شیر مخلوط هم با وجود داشتن لنگی آسانتر است و فواصل غیر استاندارد را همپوشانی میکند.
نصب شیرالات بهداشتی ساختمان،نصب شیر اهرمی کلاسیک و تجهیزات جانبی نصب و تعمیر شیرالات آشپزخانه،نصب شیر روشویی ماشین لباسشویی به صورت شبانه روزی سراسر مرادآباد،در منطقه مرادآباد
یک نصاب شیرالات در هنگام نصب
شیرالات باید علاوه بر دانستن استاندارهای اندازه و ارتفاع نصب شیر به راهنمای نصب شیرالات توجه کند تا طریقه و نحوه صحیح منحصر به فرد شیرهای مختلف را اعمال کند.
نصب شیرهای بهداشتی شما را در اسرع وقت با کیفتیت عالی و قیمت مناسب به بسپارید.

اجرت نصب شیرالات مرادآباد،در منطقه مرادآباد

اجرت نصب شیرآلات ساختمان رنج متفاوتی دارد.
تعداد شیرالات،نوع شیر،طریقه نصب شیر و سختی آن و حتی قیمت شیرالات نیز بر قیمت دستمزد و اجرت نصب شیرالات موثر میباشد.
هر چقدر تعداد شیرآلات بیشتر باشد میتوان گفت که دستمزد نصب آن تا میزان قابل توجهی کاهش پیدا میکند.
نصب شیر های گران قیمت و طلایی با توجه به دقت و وقت بیشتری که از نصاب میگیرد و مهارت نصاب شیر تا حدی بیشتر از نصب شیرهای معمولی تمام میشود.
با توجه به رشد روزافزون تورم نمی توان رقم دقیقی از اجرت نصب شیر بهداشتی اعلام کرد و باید هر ساله قیمتها نصب را به روز کرد.
اما حدود در سال 1399 برای نصب یک شیر معمولی 90000 تومان دستمزد متوسط میباشد که در صورت افزایش تعداد شیر ها و راحتی و ساختی آن به قیمت دستمزد شیر افزوده میشود.نصب شیرآلات بهداشتی

نصب شیرآلات غرب مرادآباد،در منطقه مرادآباد

نصب شیرالات بهداشتی ساختمان،نصب شیر اهرمی کلاسیک و تجهیزات جانبی نصب و تعمیر شیرالات آشپزخانه،نصب شیر روشویی ماشین لباسشویی شبانه روزی
تعداد دورهای پیچیدن نوار تفلون هم در هنگام نصب شیرهای مختلف ممکن است،متفاوت باشد و این مقدار حتی به نوع و جنس فلز و سایز دنده نیز بستگی دارد.اما برای رزوه های معمولی تعداد پیجیدن نوار تفلون حدود 10 تا 15 دور است که کیفیت نوار تفلون هم میتواند در مقدار تفلون مصرفی تاثیر گذار باشد.
نوار تفلونی خوب است که براثر مالش پاره نشود و کشش و انعطاف مناسب و در عین حال ضحامت خوبی داشته باشد.نصب شیرآلات ساختمان
جهت پیچیدن نوار تفلون نیز در جهت پیچش دنده ها یعنی جهت عقربه های ساعت است.

متعلقات شیرالات

بسته به نوع شیر،در نصب شیرهای بهداشتی از لوازم جانبی و متعلقات مختلفی برای نصب و استفاده بکار گرفته میشود.
به طور کلی دو نوع شیر اهرمی و کلاسیک یا معمولی پیچی در بازار موجود است.نصب شیرآلات بهداشتی
البته در نصب شیرالات توکار نیز لوازم جداگانه ای برای نصب مورد استفاده قرار میگیرد که توضیح خواهیم داد،اما فعلا به لوازم شیرالات روکار و متریال آنها خواهیم پرداخت.
شیرهای کلاسیک یک پوسته یا کله گی از جنس برنج،ABS یا بعضا سربی دارند.یک هزارخاری نیز درون این پوسته ها برای درگیر شدن با مغزی شیر وجود دارد.مغزی شیرهای کلاسیک از جنس برنج زرد یا آبکاری شده هستند.نصب شیر ظرفشویی
مغزی شیر کلاسیک روی یک مهره چپ گرد نشسته و بوسیله پیچاندن موجب قطع و وصل و کم و زیاد کردن شدت جریان آب میشود.نصب شیرآلات بهداشتی

نصاب شیرآلات غرب مرادآباد،در منطقه مرادآباد

یک مهره 3/4 نیز در شیرهای دیواری یا توکاسه دو پایه برای متصل کردن شیر به لنگی یا زانوی لوله آب در این شیرها تعبیه شده که با واشر 3/4 آب بندی میشوند.شیرهای دیواری به شیرهای دوش یا توالت که مستقیما به دیوار وصل میشوند،اطلاق میشود.
شیرهای تک پایه نیز شامل شیر ظرفشویی و روشویی هستند که بر روی سینک آشپزخانه یا روشویی دستشویی یا سرویس حمام نصب میشوند.نصب شیرآلات غرب مرادآباد،در منطقه مرادآباد
این نوع شیرها برای نصب به سیستم لوله کشی از طریق یک شیلنگ به شیرهای پیسوار متصل میشوند.برای محکم و آب بندی کردن این نوع شیرها روی سینک یا روشویی نیز پیچ مهره یا مهره و واشرهای مخصوصی وجود دارد که داخل بسته شیرالات وجود دارند.تعمیر شیرالات بهداشتی
شیرهای اهرمی نیز شامل یک اهرم برای باز و بسته و کم و زیاد کردن جریان آب و یک کاتریج پلاستیکی پرسی که اهرم به آن متصل است،میباشند.

تعمیرات شیرآب

شیرهای ظرفشویی دارای یک علم نسبتا بلند،شیرهای روشویی معمولا یک تکه بوده و آبریز آن معمولا با شیر یکپارچه میباشد.
نحوه نصب شیر ظرفشویی شلنگدار نیز مانند شیر ظرفشویی معمولی بوده و پس از نصب شیلنگهای تک پایه و قرار دادن روی سینک،شیر توسط مهره نعلی شکل یا تکی روی سینک محکم شده و سپس با عبور دادن شیلنگ شیر شاوری و متصل کردن آن به زیر شیر،این سمت شیر را به سردوش شیر متصل میکنیم.
برخی شیرهای شاوری یا شلنگدار دارای وزنه گوی شکل سربی بوده تا پس از بیرون آوردن شاور شیر به سرجای خود برگردد.سایز شیلنگ و نوع سردوش در شیرهای گوناگون با یکدیگر متفاوت میباشند.تعمیر شیرالات بهداشتی
شیر توالت دارای یک خروجی برای اتصال به شیلنگ آفتابه بوده و شیرهای دوش نیز دارای دو آبریز و یک سوپاپ شیر برای شیفت دادن ریزش آب از بالا یا پایین میباشند.
علم دوش نیز انواع مختلفی دارد،علم ثابت،علم متحرک یا یونیکا شیلنگ دار و علم ترکیبی یا یونیورست که شامل سردوش ثابت و شلنگ متحرک میباشند.

نصب شیرالات توکار

خدمات لوله کشی مرادآباد،در منطقه مرادآباد

خدمات لوله بازکنی لوله کشی و تمام امور تاسیساتی ساختمان در تمام نقاط مرادآباد،در منطقه مرادآباد بدون تعطیلی با اعزام فوری سرویسکار.نحوه نصب شیرالات توکار شامل دو مرحله است،مرحله اول شامل نصب استراکچر شیرالات و والهنگ در حین عملیات ساختمانی و پیش از کاشی کاری و مرحله نهایی نصب تنه و لوازم بیرونی شیرالات توکار میباشد.
از آنجا که نصب شیرالات توکار کمی تخصصی میباشد،این نوع شیرالات توسط برخی از نصاب شیرالات متخصص اینکار قابل انجام است.تعمیر شیرالات بهداشتی برای دریافت کلیه خدمات مربوط به شیرآلات بهداشتی ساختمان با ما تماس http://www.building-facilities.ir بگیرید

:Published Date:7/15/2024 7:22:09 PM
تلفن تماس فوری تاسیسات ساختمان مرادآباد,لوله کشی گاز و لوله کشی آب مرادآباد